Balandžio 23 d. 5c ir 8c klasės mokiniai paminėjo Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną

Balandžio 23 d. 5c ir 8c klasės mokiniai (mokytoja L. Putauskienė) paminėjo Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną. Apie Pasaulinės knygos ištakas ir tradicijas papasakojo bibliotekos vedėja Neringa. Naudingų žinių ir netikėtų įdomybių apie knygas ir jų teisingą platinimą nuotolinėje pamokoje papasakojo nenustygstanti penktokė Ūla, socialinėje erdvėje pažįstama kaip Ū ilgoji.

Nuotolinės pamokos metu Ūla supažindino su savo mėgiamomis knygomis, pateikė negirdėtų faktų, kodėl verta skaityti, kas sieja popierines, skaitmenines ir garsines knygas, kaip jomis legaliai dalintis ir kas yra tos autorių teisės bei raidelė c.

Dinamiška, smagi pamoka buvo informatyvi ir įdomi, ir penktokams, ir aštuntokams. Pamokos pabaigoje su literatūros mokytoja diskutavome apie skaitymo vertę ir kaip dalintis knygomis nepažeidžiant teisių bei nenuskriaudžiant knygų autorių.