3b ir 3d klasės mokinių išvyka į edukacinę – kultūrinę-pažintinę kelionę

Balandžio 2 dieną 3b ir 3d klasės mokiniai su mokytojomis Ligita ir Rima vyko į edukacinę – kultūrinę-pažintinę kelionę Vilnių, Trakus, Kernavę. Aplankė istorines vietas: Gedimino pilį, Trakų pilį, paminklus Mindaugui ir Gediminui, Aušros vartus, grožėjosi Prezidentūros kiemeliu, Kernavės piliakalniais. Dalyvavo edukacinėje programoje „Vilniaus Katedros požemiai“, matavo  senosios Katedros sienų storį, skaičiavo, kiek ir kokių molinių plytų panaudojo mūrijant Katedros kriptas, stebėjo, kaip keitėsi vandens lygis Katedros aikštėje. Vilniaus TV bokšte mokiniai pristatė Lietuvos bokštus ir išsiaiškino, kad TV bokštas yra aukščiausias. Trakuose Šokolado muziejuje skaičiavo ir lygino, kiek kilogramų panaudota skulptūroms pagaminti.
Lankėsi LR Seime, diskutavo apie mokslo metų trukmę: daugiau pamokų ir mokomės trumpiau ar mažiau pamokų ir mokomės ilgiau.
Kelionės įspūdžius įsivertino atlikdami  Kahoot užduotis.