Neformalus švietimas

2019-2020 mokslo metais
Tikslas:
  • Žadinti ir puoselėti kiekvieno mokinio individualumą ir kūrybiškumą, atsižvelgiant į jo polinkius, gebėjimus ir integruotą asmenybės raidą.
Uždaviniai:
  • Per meninę, sportinę, kūrybinę ir kitokią veiklą realizuoti mokinių saviraiškos poreikius
  • Ugdyti bendravimo, kritiško mąstymo, bendradarbiavimo įgūdžius.
  • Įtraukti mokinius į neformaliojo švietimo veiklą, mokyti planuoti laiką, prasmingai leisti laisvalaikį.

1-4 klasėse suformuota 15 neformaliojo švietimo grupių:
  • Muzikinės raiškos (Muzikavimo studija, vokalinis ansamblis „Dainorėliai“, „Šokam, žaidžiam ir dainuojam“)
  • Meninės raiškos (mergaičių šiuolaikiniai šokiai, tautinių šokių kolektyvas „Žemynėlė“, „Rankdarbiai“, „Jaunieji keramikai“).
  • Kalbinės raiškos (teatro studija „Miau“).
  • Etnokultūros švietimo (kraštotyra)
  • Sporto (Judrieji žaidimai, plaukimas, šachmatai, „Saugaus eismo ABC“)
  • Smagioji robotika
Neformaliojo švietimo programos  5-8 klasėse skirtos meninę, sporto ar kita veiklą pasirinkusių mokinių asmeninėms, socialinėms, edukacinėms, profesinėms kompetencijoms ugdyti. Suformuotos 14 neformaliojo švietimo grupės:
  • muzikinės raiškos (vokalinis ansamblis „Jaunystė“),
  • choreografijos (mergaičių šiuolaikiniai šokiai),
  • teatrinio švietimo (literatūrinis teatras),
  • meninės raiškos (Keramikos studija, rankdarbių studija)
  • pilietinio švietimo (jaunieji lyderiai)
  • sporto („Sportas kiekvienam“, „Sportiniai, judrieji žaidimai“)
  • Smagioji robotika
Mokinių saviraiškos poreikiai tenkinami:
Tradiciniai renginiai:
  • Mokslo metų pradžios šventė;
  • Kalbų diena;
  • Mokytojų dienos paminėjimas;
  • Išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė;
  • Karjeros konsultavimo dienos mokykloje, bendradarbiaujant su aukštosiomis universitetinėmis bei neuniversitetinėmis mokyklomis, profesinio rengimo centru, Panevėžio darbo rinkos centru;
  • Jaunimo organizacijų stovyklos.
  • Netradicinio švietimo dienos: sporto, sveikatingumo, amatų, meninės raiškos, profesinės karjeros ir kt.
  • Sveiko maisto patiekalų, kalėdinio pyrago, Kaziuko mugės.
  • Mokyklos dienos renginiai.