Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos sėkmingi plaukikų startai Lietuvos jaunių-jaunimo čempionate

Birželio 9 – 11 dienomis Vilniuje, Lazdynų baseine, vyko Lietuvos jaunių – jaunimo čempionatas, kuriame sėkmingai startavo gausi Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos plaukikų komanda. Puikiai pasirodė trenerės Ritos Kondrotaitės auklėtinis Kostas Vaičiūnas. Jis plaukė 200 metrų, 400 metrų, 800 metrų ir 1500 metrus laisvu stiliumi ir iškovojo keturias pirmąsias vietas. Tai labai puikus pasiekimas. Dvi pirmąsias vietas, plaukdamas 100 metrų ir 200 metrų krūtine, iškovojo Dominykas Šulskis. Plaukikė Augustė Jakštaitė plaukė 50 metrų, 100 metrų ir 200 metrų nugara ir užėmė tris antrąsias vietas. Arnas Augustinavičius, plaukdamas 50 metrų krūtine, iškovojo antrąją ir, plaukdamas 50 metrų laisvu stiliumi, užėmė trečiąją vietas. Aikas Remeika 200 metrų ir 400 metrų kompleksiniu būdu nuotolius įveikė trečias ir iškovojo dvi tečiąsias vietas. Greta Šadauskaitė 200 metrų nugara iškovojo trečiąją vietą. Arminas Murėnas 100 metrų nugara nuotolį įveikė trečias ir pasipuošė bronzos medaliu. Panevėžio „Žemynos“ vaikinų komanda, kurią sudarė Arminas Murnėnas, Dominykas Šulskis, Domantas Labanauskas ir Arnas Augustinavičius, estafetiniame plaukime 4×100 metrų kombinuotoje estefetėje užtikrintai pirmavo ir garbingai iškovojo pirmąją vietą. Merginų komanda šiame estafetiniame plaukime liko ketvirta. Estafetėje 4x 100 metrų laisvu stiliumi mūsų miesto plaukikai Aikas Remeika, Arnas Augustinavičius, Nikita Belovas ir Kostas Vaičiūnas iškovojo garbingą antrąją vietą. Komandą varžybų metu lydėjo plaukimo treneriai Rita Kondrotaitė ir Aivaras Šaulianskas.