G.Petkevičaitės – Bitės bibliotekoje įvyko Jaunimo filosofijos konkurso ,,Kas yra laimingas žmogus?” dalyvių apdovanojimų šventė

G.Petkevičaitės – Bitės bibliotekoje įvyko Jaunimo filosofijos konkurso „Kas yra laimingas žmogus?” dalyvių apdovanojimų šventė. Joje dalyvavo ir kūrybinius darbus vertino žymūs filosofai Algis Mickūnas ir Žilvinas Svigaris. Tarp organizatorių pažymėtų darbų buvo ir mūsų 7c klasės mokinės Amelijos Kriugiškytės kūryba. Jai laimė – mylėti ir būti mylimai. Amelija buvo jauniausia konkurso dalyvė, ją paskatino konkurse dalyvauti mokytoja L. Putauskienė. Visi konkurso dalyvių darbai buvo eksponuoti bibliotekos erdvėse, visi kūrėjai apdovanoti solidžiu filosofiniu veikalu „Sonatiniai M.K.Čiurlionio garsovaizdžiai”. Nutarta Panevėžyje įkurti jaunųjų filosofų klubą ir dalintis kūryba pačių moksleivių pasiūlytomis temomis. Lauksime naujų kūrybinių bandymų.