8c klasės mokiniai paminėjo Tarptautinę rašytojų dieną

Kovo 3 – oji – Tarptautinė rašytojų diena. Ją paminėti 8c klasės mokiniai rinkosi į Informacinį centrą, kur vyko knygų skaitymo skatinimo pamoka „Kur nėra gegučių ir varlių”(perskaitytų knygų apie tremtį pristatymas). Bibliotekos vedėja Neringa mokinius supažindino su „Metų knygos” rinkimais, plačiau papasakojo apie paaugliams nominuojamas knygas. Aštuntokai bendraamžiams pristatė savo perskaitytas knygas, mokėsi vertinti ir įsivertinti pagal nurodytus kriterijus: pristatymo patrauklumą, informatyvumą, vaizdinę medžiagą, komunikacinius įgūdžius. Pamoka pavyko, mokiniams labiausiai patiko Gabijos Paškevičiūtės, Rimantės Laužikaitės ir Pauliaus Žostauto knygų pristatymai. Populiariausia knyga – „Sibiro haiku”(autorės Jurga Vilė, Lina Itagaki).