G.Petkevičaitės – Bitės bibliotekoje vyko ,,Jaunųjų kūrėjų tribūna Nevėžis” apdovanojimų ceremonija

Joje dalyvavo ir mūsų progimnazijos lietuvių kalbos mokytojos ir jų ugdomi kūrėjai, mokinių tėveliai. Renginio dalyvius pasveikino miesto meras Rytis Račkauskas, leidinio idėjos autorius Arnas Simėnas. Buvo padėkota kurianties mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams. Patiems talentingiausiems kūrėjams skirti „Sidabrinio Nevėžiuko” apdovanojimai. Smagu, kad šį apdovanojimą gavo ir mūsų progimnazijos 7c klasės mokinė AMELIJA KRIUGIŠKYTĖ . Sveikiname jaunąją poetę ir jos mokytoją Liudmilą Putauskienę. Švente džiaugėsi ir 10 kg sveriantį gimtadienio (projektui 10 metų) tortą ragavo Amelija, Aironas, Iveta, Greta. Tikime, kad jie ir ateityje bus imlūs saviraiškai, poetiniam žodžiui.