„Žemynos” mokiniai Ispanijoje dalyvaus projekto „More Mobile More Successful“ įgyvendinime.
     Progimnazija dalyvauja tarptautiniame „Erasmus +” projekte „More Mobile More Successful“. 6 – 8 klasių mokinių komanda prisideda prie projekto įgyvendinimo.

Kovo 21 – 27 dienomis Aistė Židonytė, Liucija Gugytė, Nojus Matkevičius, Ieva Binkytė, Iveta Grakauskaitė, Maksim Glušenkov ir Karolis Trumpickas dalyvaus projekto „More Mobile More Successful“ veiklose. Ispanijoje Gandi mieste mūsų mokiniai su partneriais iš Portugalijos, Graikijos, Prancūzijos, Turkijos ir Ispanijos bendradarbiaudami atliks įvairias užduotis, pristatys Lietuvą, Panevėžį, mūsų mokyklą. Linkime jiems sėkmės.