Gruodžio 8 dieną 6c klasės mokiniai lankėsi Lietuvos aklųjų bibliotekos Panevėžio padalinyje

Gruodžio 8 dieną 6c klasės mokiniai, paskatinti mokyklos bibliotekos vedėjos Neringos Juknevičienės ir mokytojos Liudmilos Putauskienės, lankėsi Lietuvos aklųjų bibliotekos Panevėžio padalinyje. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Apie disleksiją paprastai” – išklausė vyr. bibliotekininkės Nijolės Bielinskienės pasakojimą, susipažino su rekomendacijomis, atliko praktines užduotis.Antroji užsiėmimo dalis buvo dar įdomesnė, nes buvo papasakota,su kokiais sunkumais skaitant ir rašant susiduria neregiai.Buvo galima susipažinti su silpnaregių knygomis ir įranga,padedančia regėjimo negalią turintiems žmonėms adaptuotis gyvenime – judėti, skaityti, sportuoti.