Projektas: „We are different, we are respectful, we are stronger with you: dyslexia”

„Žemynos” progimnazija pradeda įgyvendinti projektą „We are different, we are respectful, we are stronger with you: dyslexia”. Projektu siekiama padėti mokytis vaikams turintiems mokymosi sunkumų . Projekto įgyvendinimui skirta 15 tūkst. Eur, jo trukmė –1 metai. Projekte bendradarbiauja pardinės mokykla iš Turkijos ir Šiaurės Makedonijos, Mersino miesto švietimo direktoratas ir Panevėžio „Žemynos” progimnazija . Koordinatorė Lietuvoje – „Žemynos” progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Žiedelienė.
       Projektas startavo šių metų rugsėjo 1-ąją savaitę ir truks vienerius metus. Pirmasis projekto partnerių susitikimas įvyko rugsėjo paskutiniąją savaitę Turkijoje, Mersino mieste. Susitikimo metu pristatytos partnerių mokyklos, numatytas darbo planas 1 metams, pasiskirstyta veiklomis iki kito susitikimo.