Projektas INNOVATIVE SCHOOLS; TEACHING AND LEARNING inDIGITAL STEM LABS

„Žemynos” progimnazija pradeda įgyvendinti projektą „Innovative Schools: Teaching & Learning in DIGITAL STEM LABS „. Projektu siekiama siekiama populiarinti gamtos mokslus, inžineriją, technologijas ir matematiką. Projekto įgyvendinimui skirta per 39 tūkst. Eur, jo trukmė –2 metai. Projekte bendradarbiauja Pamukkale universitetas iš Turkijos, Kretos Universitetas iš Graikijos, Rey Juan Carlos universitetas iš Ispanijos ir 3 mokyklos iš Graikijos, Turkijos ir Lietuvos. Koordinatorė Lietuvoje – „Žemynos” progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Žiedelienė.
       Projektas startavo šių metų rupjūčio 1-ąją ir truks dvejus metus. Pirmasis projekto partnerių susitikimas įvyko rupjūčio pirmąją savaitę Turkijoje, Denizlio mieste. Susitikimo metu pristatytos partnerių mokyklos, numatytas darbo planas 2 metams, pasiskirstyta veiklomis iki kito susitikimo.