Lietuvoje – 6-ą kartą vyksta „Geografijos naktis“

2024 metais pasaulyje „Geografijos naktis“ vyksta 8-ą, o Lietuvoje – 6-ą kartą. Balandžio 12 d. Krekenavos regioniniame parke paminėti šios dienos buvo susirinkę Panevėžio miesto „Žemynos“, Ąžuolo ir „Vilties“ progimnazijų mokiniai. Įsikūrę Krekenavos regioninio parko direkcijos patalpose, vaikai leidosi į naktinį žygį, kurio metu ieškojo objektų pagal duotas koordinates, atliko įvairias užduotis, aplankė Alfredo Pajuodžio „Mėnulio parką“. Grįžtant užkupo nedidelis lietus, todėl smagu buvo susikurti laužą ir užkandžiaujant gerti žolelių arbatą. Po vėlyvos vakarienės mokiniai susipažino su Krekenavos regioninio parko ekspozicija, žaidė žaidimus. Naktį užbaigėme filmo „Sengirė“ peržiūra.
Anksti ryte pasitikę tekančią saulę, papusryčiavę, pasiklausę bundančios gamtos garsų, mokiniai iškeliavo ilsėtis.
Dėkojame Krekenavos regioninio parko darbuotojai Vaidai už suteiktą galimybę prasmingai praleisti laiką ir labai įdomias veiklas.