3b ir 4c klasių mokiniai dalyvavo konferencijoje „Sveikatos ABC”

3b klasės mokinės Liepa ir Adriana bei 4c klasės mokiniai Emilė, Karolis ir Jonas dalyvavo Panevėžio miesto bei rajono 1-4 klasių mokinių konferencijoje „Sveikatos ABC”, kuri vyko Panevėžio Šaltinio progimnazijoje. Trečiokės skaitė pranešimą tema „Kad jie – mūsų organizmo statybininkai”. Ketvirtokės Emilės pranešimas buvo apie jos šeimos sveikos gyvensenos propagavimą pavadinimu „Sveikas gyvenimo būdas – mūsų šeimos kasdienybė”. Karolis skaitė pranešimą apie futbolą „Svajonė pasiekti žvaigždes”, o Jonas konferencijos dalyvius supažindino su plaukimu skaitydamas pranešimą „Plaukimo galia”.
Konferencijos metu vaikai išbandė savo gebėjimą kalbėti prieš auditoriją, atrado naujų draugų, plėtė savo žinias apie sveiką gyvenseną. Mokinių pranešimai buvo įdomūs, informatyvūs, žaismingi. Konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.