STEAM veikla tema „Tiltai, tiltukai”

STEAM veikla tema ,,Tiltai, tiltukai”. 4a klasės mokiniams mokytoja Jūratė paskelbė iššūkį- pagaminti tiltus. Mokiniai buvo suskirstyti burtų keliu į 4 grupes, kurios turėjo pagaminti tiltus iš: Lego kaladėlių, tuapletinių popieriaus ritinėlių, iš laikraščių ir kartono, ir iš makaronų Spageti. Buvo tikrai sunku, kai gamino iš makaronų, popieriaus ar ritinėlių. Bet bandydami ir kūrybiškai dirbdami vaikai pagamino tiltus. Laukė iššūkis- ar išlaikys tiltai svorį? Lego tiltas buvo ilgiausias ir tvirčiausias. Jis išlaikė apačioje pakabintus 2kg 100 g. + mokyklinę kėdę. Kiti irgi išlaikė minėtą svorį tik sulinko. Makaronų tiltas svorį išlaikė kokias 10 sekundžių ir sulūžo. Buvo daug emocijų, netikėtumų ir diskusijų.