5c klasės mokiniai apsilankė Lietuvos audiosensorinėje bibliotekoje

Vasario 27 dieną 5c klasės mokiniai kartu su mokytoja L. Putauskiene ir bibliotekos vedėja N. Juknevičiene apsilankė Lietuvos audiosensorinėje bibliotekoje, Panevėžio padalinyje. Tikslas – susipažinti su bibliotekos teikiamomis paslaugomis regėjimo negalią turintiems žmonėms, daugiau sužinoti apie garsines knygas ir kitus leidinius, virtualią biblioteką ELVIS. Vyr. bibliotekininkė Nijolė Bielinskienė ne tik įdomiai papasakojo apie bibliotekos fondus, klientų poreikius ir jų įgyvendinimo galimybes, bet leido patiems pabūti regėjimo negalią turinčių žmonių vietoje: pasinaudoti specialiais akiniais, neregio baltąja lazdele, laikrodžiu, skaityti ir rašyti brailio raštu, paklausyti audio knygų, pažaisti žaidimus, pritaikytus silpnai matantiems ar visai neregintiems žmonėms. Pamokos metu supratome, kad reikia būti jautresniems ir geresniems , pagelbėti žmonėms su negalia.