Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

Kasmet gegužės 7-ąją švenčiame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Mūsų mokykloje jau tapo tradicija šią dieną paminėti garsiniais skaitymais įvairiose mokyklos erdvėse. Šiemet švenčiame narystės Europos Sąjungoje dvidešimtmetį, todėl skaitymui pasirinkome lietuvių autorių kūrinius, kurių klausytis buvo pakviesti 2-3 klasių mokiniai. Vaikai ne tik atidžiai klausėsi, bet ir atsakinėjo į klausimus, dalinosi savo skaitymo džiaugsmais ir patyrimais. Vyresniųjų klasių mokiniai, atsiliepdami į šūkį „Skaitome Europai!“, rinkosi kitų Europos šalių autorių knygas. Už pagalbą rengiant skaitymus dėkojame mokytojoms Evelinai Jackevičienei, Irenai Norkūnaitei, Liudai Putauskienei, psichologo asistentei Ingai Skodytei. Su bendraminčiais skaityti smagiau!