„Žemynos“ baseino jaunieji plaukikai dalyvavo Kalėdinėse vaikų plaukimo varžybose

„Žemynos“ baseino jaunieji plaukikai gruodžio 12 dieną dalyvavo atvirose Radviliškio plaukimo baseino Kalėdinėse vaikų plaukimo varžybose. Varžybos prasidėjo visų komandų paradu ir Radviliškio baseino direktoriaus sveikinimu. Kalėdų Senelis visiems varžybų dalyviams įteikė Kalėdines dovanėles. Varžybose startavo Radviliškio, Palangos, Pasvalio, Rokiškio ir Panevėžio miestų jaunieji plaukikai. Pirmąsias vietas plaukdami 50 m laisvu stiliumi iškovojo Patricija Bausytė ir Juozas-Haroldas Ališauskas, antroji atplaukė Urtė Abraškevičiūtė. 50 metrų nugara geriausiai sekėsi startuoti ir iškovoti pirmąsias vietas Godai Stankutei ir Urtei Abraškevičiūtei, antroji liko Mėta Aleliūnaitė. Plaukdamas 50 metrų peteliške Haroldas-Juozas Ališauskas iškovojo antrąją vietą. Estafetiniuose plaukimuose 4×50 metrų laisvu stiliumi Panevėžio jaunesnių vaikų amžiaus grupės plaukikai Emilijus Ruzas, Elija Butėnaitė, Mėta Aleliūnaitė ir Haroldas-Juozas Ališauskas iškovojo antrąją vietą, vyresnių plaukikų grupės plaukikai Gustė Reikaitė, Vėjas Šiupinys, Urtė Abraškevičiūtė ir Liutauras Pamarnackas užėmė trečiąją vietą. Visi jaunieji „Žemynos“ baseino plaukikai pagerino savo asmeninius rezultatus, susirado naujų draugų, grįžo namo su dovanomis ir gera nuotaika. Sportininkus varžybose lydėjo ir naudingus patarimus davė plaukimo trenerė Aistė Marapolskienė.