Gražiu literatūriniu žodžiu nuskambėjo respublikinis Lietuvos mokyklų 5 – 10 klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas ,,Odė mėgstamiausiam knygos herojui”. Jį organizavo VDU humanitarinių mokslų fakultetas, VDU Ugnės Karvelis gimnazija ir Kauno rajono švietimo centras. Konkurse dalyvavo 73 kūrėjai.
Džiugu paskelbti, kad 5b klasės mokinė Evita Kriukaitė – 5-6 klasių grupėje tapo trečiosios vietos laimėtoja. Evita sukūrė ,”Odę knygos kūrėjui MORISUI LESMURUI”. Ji bus apdovanota diplomu ir prizu. Džiaugiamės, kad Padėkos raštu bus apdovanota už „Odę Hariui Poteriui” ir 5c klasės mokinė AINĖ ŠARACHOVAITĖ. Mokines konkursui ruošė mokytoja LIUDMILA PUTAUSKIENĖ. Sveikiname jaunąsias kūrėjas ir linkime kūrybinio įkvėpimo.