Jaunųjų plaukikų startai

Lapkričio 17 dieną „ŽEMYNOS“ progimnazijos baseine vyko nugaristo dienos plaukimo varžybos. Varžybų tikslas ir uždaviniai – populiarinti plaukimo sportą vaikų tarpe, tobulinti techninį ir fizinį pasirengimą, pratinti mažuosius prie varžybų tvarkos ir taisyklių, išsiaiškinti geriausius miesto plaukikus. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes . Vaikams reikėjo plaukti pagal varžybų programą 25 m, 50 m ir 100 m nugara. Jauniausiųjų vaikų amžiaus grupėje 25 m nugara pirmoji atplaukė Patricija Bausytė, antroji – Margaryta Tretiak, trečioje vietoje liko Mėta Eidrigevičiūtė. Iš berniukų pirmas atplaukė Domas Bieliauskas, antras finišavo Armandas Rasimavičius ir trečias liko Orestas Petrėnas. Vyresnių vaikų amžiaus grupėje 50 m greičiausiai nuplaukė Akvilė Čeponytė-1 vieta, Urtė Abraškevičiūtė-2 vieta, Emilija Atstupėnaitė-3 vieta, Greta Šadauskaitė-1 vieta, Paulina Gelumbauskaitė-2 vieta, Ieva Anskinaitė-3 vieta, Goda Stankutė-1 vieta, Amelija Arelytė-2 vieta, Gerda Tiškutė-3 vieta. Berniukų grupėje 50 m nugara prizines vietas laimėjo Hendrikas Tiškus-1 vieta, Robertas Bubnelis-2 vieta, Mykolas Keblys-3 vieta, Jonas Kazlauskas-1 vieta, Danas Budrevičius-2 vieta, Paulius Žostautas-3 vieta, Titas Simonavičius-1 vieta, Matias Etxezarreta-2 vieta, Herkus Debeikis-3 vieta. Vyriausiųjų plaukikų grupėje 100 m nugara mergaičių tarpe prizines vietas pelnė Akvilė Čeponytė-1 vieta, Urtė Abraškevičiūtė-2 vieta, Emilija Atstupėnaitė -3 vieta, Šadauskaitė Greta-1 vieta, Dargilė Savičiauskaitė-2 vieta ir Paulina Gelumbauskaitė-3 vieta. Iš vaikinų 100 m nugara pirmas atplaukė Hendrikas Tiškus-1 vieta, Robertas Bubnelis-2 vieta, Mykolas Keblys-3 vieta, Jonas Kazlauskas-1 vieta, Danas Budrevičius-2 vieta ir Paulius Žostautas-3 vieta. Varžybose dalyvavo 180 jaunųjų Panevėžio miesto plaukikų. Sportininkus treniruoja ir varžyboms ruošia treneriai Aistė Marapolskienė, Guoda Jonelytė Lukošienė, Jūratė Klimavičienė, Aivaras Šaulianskas, Justina Steponaitienė ir Zita Kralikaitė.