Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas

Birželio 15-16 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyko Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas. Čempionate dalyvavo 190 dalyvių iš 17-os šalies sporto mokyklų ir plaukimo klubų. Sportininkai varžėsi dėl Lietuvos jaunučių čempionų titulų. Per dvi varžybų dienas buvo išdalinta 30 medalių komplektų. Panevėžio „Žemynos” komandai atstovavo šešios merginos ir šeši vaikinai. Sėkmingiausiai startavo jaunas ir perspektyvus, visus savo varžovus toli palikęs už nugaros Domas Vilimas. Jis greičiausias buvo plaukdamas 100 metrų krūtine (jo laikas 1 min. 07,61 sek.) ir 200 metrų krūtine ( laikas 2 min. 25,78 sek.). Sportininkas iškovojo dvi pirmąsias vietas. Susumavus visus rezultatus geriausių Lietuvos jaunųjų plaukikų bendroje įskaitoje Domas Vilimas, surinkęs 1702 taškus, iškovojo trečiąją vietą. Vladislav Vaskisiv 800 metrų laisvu stiliumi nuplaukė per 10min. 4,44sek. ir iškovojo trečiąją vietą. Danas Budrevičius 200 metrų nugara įveikė per 2.25,89 sek. ir užėmė antrąją vietą. Varžybose sportininkus lydėjo ir konsultavo trenerė Aistė Marapolskienė.