Gegužės 22 – 26 d. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokytojai kartu su partneriais iš Turkijos, Graikijos dalyvavo tarptautinio „Erasmus“ + projekto “INNOVATIVE SCHOOLS: TEACHING & LEARNING DIGITAL STEM LABS” mokymuose

Gegužės 22 – 26 d. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos dierktorius Vidmantas Vilutis, pavaduotoja ugdymui Kristina Žiedelienė, fizikos mokytoja metodininkė Nijolė Vaičiulytė ir muzikos mokytoja metodininkė Edita Jurgelienė kartu su partneriais iš Turkijos, Graikijos dalyvavo tarptautinio „Erasmus“ + projekto “INNOVATIVE SCHOOLS: TEACHING & LEARNING DIGITAL STEM LABS” mokymuose, kuriuos organizavo Madrido Universitetas. Mokymu metu buvo siekiama stiprinti mokytojų gebėjimus mokant mokinius STEM dalykų, kuriose mokslas ir menas praturtina mokinių gyvenimą ir mokymąsi unikaliomis idėjomis, įtraukiais jų paieškos ir įprasminimo būdais, asmeniškai ir socialiai vertingais patyrimais.