Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

Kasmet gegužės 7-ąją minime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Ji primena mums rusų carinės valdžios represijas, kuriomis buvo varžoma gimtoji kalba, knygų leidyba, spauda, laisvas žodis. Per 40 spaudos draudimo metų tapo aišku, kad lietuviškoji spauda augo, nepaisant jokių persekiojimų ir taikomų bausmių.
     Mūsų mokykloje jau tapo tradicia šią dieną paminėti garsiniais skaitymais įvairiose edukacinėse erdvėse. Šiemet naujų istorijų klausytis buvo pakviesti 1-2 klasių mokiniai. Vaikai ne tik atidžiai klausėsi, bet ir atsakinėjo į klausimus, dalinosi savo skaitymo džiaugsmais ir patyrimais. Už pagalbą rengiant skaitymus dėkojame 7 a klasės mokinėms Martai Skudaitei ir Aistei Židonytei, mokytojai Irenai Norkūnaitei, psichologo asistentei Ingai Skodytei. Buvo smagu skaityti kartu!