„Žemynos“ progimnazijos mokiniai paminėjo Žemės mėnesį.

Laikotarpis nuo kovo 20-osios iki balandžio 20-osios vadinamas Žemės mėnesiu, kuriuo siekiama atkreipti dėmesį į ekologines problemas – didėjančią Žemės taršą.
    Paminėdami Žemės mėnesį „Žemynos“ šeštokai piešė plakatus su palinkėjimais Žemei, septintokai pasitikrino žinias protmūšyje mokyklos informaciniame centre. Renginių ciklą pabaigė „Geografijos naktis“ Gamtos mokykloje. Jame dalyvavo Ąžuolo, Beržų, Vilties ir „Žemynos“ progimnazijų mokiniai, pakviesti savo geografijos mokytojų Evelinos Jackevičienės, Danguolės Glušokienės ir Eglės Mikšienės.
    Naktinėtojai žaidė orientacinį žaidimą ir susipažino su Gamtos mokykloje esančiais objektais, klausė Ievos Žebrytės prisiminimų iš gyvenimo Pietų Amerikoje ir Vitalijos Daugėlienės pasakojimo apie 511 km. piligriminį žygį ŠV. Jokūbo keliu, dalyvavo protmūšyje. Renginį pabaigė vaišindamiesi prie laužo arbata ir zefyriukais.