Apdovanoti geriausi pradinių klasių skaitytojai

Garsusis Voltas Disnėjus yra pasakęs, kad knygose lobių daugiau nei piratų paslėpto grobio Lobių saloje. Šių lobių kasmet ieško nemažas būrys mūsų mokyklos mokinių. Tradiciškai balandžio mėnesį apdovanojami geriausi pradinių klasių skaitytojai. Norime pasveikinti ir pasidžiaugti : 1a klasės mokiniu Neitu Laužiku, 1c klasės mokine Auguste Abraškevičiūte, 2c klasės mokiniu Jokūbu Vasiliausku, 2d klasės mokine Nelija Vasiliauskaite, 3b klasės mokiniais Matu Bružu ir Matu Skrudupiu, 4a klasės mokiniu Mantvidu Eiva, 4d klasės mokine Evelina Kuodyte. Už aktyvų skaitymą norime padėkoti 3b ( mokytoja Valentina Danilovienė) ir 4d klasės mokiniams (mokytoja Vida Sabaliauskienė). Linkime ir ateityje dažniau paimti į rankas knygą, patirti atradimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą.