Gegužės 25 dieną Beržų progimnazijoje vyko Panevėžio miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės sparnų paletė”.
     Mūsų mokyklai garbingai atstovavo 2c klasės mokinys Jonas Glebavičius (mokytoja Danutė Mikėnienė) ir 4a klasės mokinė Greta Turulytė (mokytoja Edita Račienė).
     Sveikiname Joną laimėjusį I vietą Panevėžio miesto 1-2 klasių meninio skaitymo konkurse, kuris deklamavo V. Landsbergio eiliuotos pasakos „Žuveliukas” ištrauką.
    Gražiai, raiškiai Juozo Erlicko eilėraštį „Slieko gyvenimas” padeklamavo ir Greta. Džiaugiamės jaunaisiais mokyklos skaitovais.