Projektas „Erasmus +“ More Mobile More Successful. Išvyka į Korfu

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokytojos ir mokiniai, vykdydami „Erasmus +“ „More Mobile More Successful“ projektą,  gegužės 16 – 20 dienomis lankėsi Graikijoje, Korfu saloje.
    Skripero gimnazijoje susitiko ir susipažino su projekto partneriais iš Graikijos, Turkijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos. Mokyklos muziejuje visi projekto dalyviai pristatė savo mokyklas, šalis. Apžiūrėjo Kerkyros senamiestį, princo Philipo vaikystės namą su sodu. Miesto Rotušėje susitiko su miesto mere, švietimo ministre, universiteto dekanu. Aplankė Paleokastritsa ir joje įkurtą roplių terariumą. Kinkanų perdirbimo įmonėje degustavo skanumynus iš šių vaisių.  Laivu plaukė į netoli Korfu esančias Paxos – Antipaxos salas. Linksmai leido laiką vandens pramogų parke.