Iš Erasmus+ projekto sugrįžus

Kovo 21-27 dienomis mokyklos komanda dalyvavo Erasmus+ projekto „More Mobile More Successful“ įgyvendinime, kuris vyko Ispanijoje, Gandijos mieste. Mokiniai gyveno ispanų šeimose, todėl turėjo galimybę tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, susipažinti su ispanų gyvenimo būdu. Kartu su mūsų ir ispanų mokiniais projektą vykdo prancūzai, turkai, graikai ir portugalai. Projekto prioritetas – aktyvi mokinių veikla ir galimybė realių susitikimų dėka įsigilinti į kitų šalių kultūras.
    Mokiniai, suskirstyti į mišrias tarptautines komandas, penkias dienas atliko įvairias užduotis: pagal nuorodas ieškojo objektų Gandijoje, Valensijoje, kūrė BLOGus, dalyvavo įvairiose sporto varžybose, dirbo laboratorijose, kūrė Europos šalių žemėlapių dėlionę.
Projekto dalyviams organizuotas priėmimas Gandijos merijoje, ekskursija į Valensijos Menų ir mokslo centrą, senamiestį, Nacionalinį keramikos muziejų.
     Šis projektas – tai bendravimo ir bendradarbiavimo, gerų emocijų ir tobulėjimo šaltinis.