Tarptautinis projektas „We are different, we are respectful, we are stronger with you: dyslexia”

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje kovo 9–10 dienomis lankėsi svečiai iš Graikijos, Šiaurės Makedonijos bei Turkijos, dalyvaujantys „Erasmus+“ projekte „We are different, we are respectful, we are stronger with you: dyslexia“. Svečiai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su bendrą projektą vykdančia mokykla, mūsų progimnazija, dalyvauti įvairiose bendrose veiklose. Vizito metu svečiai susipažino su miesto įžymybėmis, lankėsi Panevėžio miesto savivaldybėje. Delegacija su progimnazijos atstovais lankėsi Šiaulių mieste, Kryžių kalne, šokolado muziejuje ir baltų kultūros pažinimo centre.„Žemynos“ progimnazija dar 2021 m. kovo mėn pasirašė tarptautinę bendradarbiavimo sutartį su švietimo įstaigomis iš Graikijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos. Projektą progimnazijoje koordinuoja anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Žiedelienė. Šis projektas skirtas pasidalinti gerąją patirtimi ir metodais, skirtais ugdyti mokinius, turinčius skaitymo sutrikimų, taip pat mokytojų tarptautiniams ryšiams vystyti ir daugiakultūriškumui plėtoti.
     Projekto dalyviai jau buvo susitikę Turkijoje, Šiaurės Makedonijoje ir Lietuvoje. Šis susitikimas Lietuvoje – jau ketvirtasis. Balandžio mėnesį progimnazijos atstovai vyks į Turkiją.
     Projektas finansuojamas Europos Sąjungos fondo lėšomis.