Knygų Kalėdų padėka

Baigėsi net du mėnesius trukusi akcija „Bibliotekų Knygų Kalėdos“. Džiaugiamės, kad mokyklos bibliotekai padovanotos net 189 knygos!

Mūsų geradariai – bendruomenės nariai:

Daina Grakauskaitė, Irena Norkūnaitė, Aurelija Petrauskienė, Milda Petrauskaitė, Lina Požarskienė, Ada Šaulianskaitė (padovanojo 27 knygas), Ona Šaulianskaitė, Loreta Šaulianskienė.

Mokiniai:

Danielius Raščius (1a kl.), Adelė Dambrauskaitė (2a kl.), Emilis Banelis (3a kl.), Emilija Šaltytė (4b kl.), Gustas Tarulis (4c kl. padovanojo 28 knygas), Kasparas Gvazdauskas (5a kl.), Jonas Sadauskas (5a kl.), Milda Čergelytė (5b kl.), Vilius Kuchalskis (5c kl.), Gabija Cimolonskaitė (6b kl.), Goda Šarkaitė (6c kl.), Vaidas Vertelka (6c kl.), Erikas Bajorūnas (7a kl.),Rokas Leikus (7a kl.), Matas Šatrovas (7a kl.), Arminas Vambutas (7a kl.), Dovydas Žukauskas (7a kl.), Brigita Gritėnaitė (7b kl.), Viktorija Petrenko (7b kl.), Milė Rutkauskaitė (7b kl.), Agnė Šileikytė (7b kl.), Aironas Atstupėnas (7c kl.), Mykolas Bilis (7c kl.), Liucija Gugytė (8a kl.), Aistė Židonytė (8a kl.), Jonas Dilkas (8c kl.), Paulina Juknaitė (8c kl.), Amelija Kriugiškytė (8c kl.), Aironas Pateckas (8c kl.)

Klasės:

1d klasė (mokytoja Vida Sabaliauskienė)

2a klasė (mokytoja Edita Račienė)

2b klasė (mokytoja Palmyra Šimaitienė)

2c klasė (mokytoja Daina Grakauskaitė)

2d klasė (mokytoja Kristina Klimkevičienė)

3b klasė (mokytoja Ligita Buraitienė)

3d klasė (mokytoja Rima Sankaitienė)

4c klasė (mokytoja Danutė Mikėnienė)

7b klasė (auklėtoja Daiva Daunoravičienė)

8a klasė (auklėtoja Esmėralda Sereikienė)

8b klasė (auklėtoja Lina Žukauskienė)

Nuoširdžiai dėkojame visiems. Kviečiame aplankyti dovanotų knygų parodą ir skaityti!