Lietuvių kalbos pamokos kitaip

Kadangi 5 – ose klasėse dirbame pagal atnaujintas programas, tai literatūros pamokose taikome inovatyvias, įvairias skaitymo strategijas skatinančias pamokos formas. Bibliotekininkės Neringa, Gėlė, lietuvių kalbos mokytoja Liudmila, pritaikiusios pamokos organizavimo patirtį, kuria noriai seminarų metu dalinasi ,,Vyturio” pedagogės, pakvietė į susitikimą su įdomia William Joyce knyga ,,Stebuklingos sraidančios Moriso Lesmuro knygos”. Mokyklos skaitykloje mokiniai patys garsiai skaitė knygą, žiūrėjo pagal ją sukurtą trumpametražį OSKARU apdovanotą filmą, į(si)vertino savo gebėjimus, žaidė žaidimą ,,Detektyvai” (bibliotekoje reikėjo surasti 5 knygoje paminėtus daiktus, paaiškinti jų sąsajas su kūriniu). Šiltas pasakojimas, jauki pamoka, kurios metu puoselėjome skaitymo kultūrą ir tradicines vertybes, ypač pagarbą knygai ir jos kūrėjui.