Patyriminis ugdymas netradicinėse erdvėse – tai galimybė atrasti, pažinti ir kurti. Jo metu mokiniai mokosi iš savo atradimų ir asmeninės patirties. 6 klasių lietuvių kalbos modulio pamokose (mokytoja L. Putauskienė) akcentuojamos ne žinios, o jų pritaikymas, patirtis.
Gegužės mėnesį šeštokai pristato savo kūrybinius darbus, atliktus dirbant grupėse, tyrinėjant mokyklos lauko erdves. Mokiniai stebėjo augančius medžius, žolynus, gėles, kūrė ir redagavo menines fotografijas, jas sujungė į vaizdo įrašus. Smagu buvo žiūrėti ir vertinti savarankiškai sukurtus filmukus žydėjimo tema. Susipažinkite su šeštokų Ugnės, Domo, Mato, Vakarės, Tomos sukurtu vaizdo siužetu „Žydi sielos – žydi pievos”.