Visą kovo mėnesį 6kl. ir 7 kl mokinių komandos, kartu su anglų k. mokytoja Vida Entkuviene, toliau tęsė eTwinning projektų veiklas. 6 kl. projekto „My cute friends: animals“ dalyviai bendravo nuotoliu būdu su Turkijos, Sakartvelo mokiniais ir pristatė savo komandos narius bei pristatė darbą apie savo mokyklą. 7 kl. projekto „We are one, we are always interacting“ mokiniai piešė piešinius, rašė bei siuntė juos mokiniams į Turkiją, nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo. Taip pat 2 kartus bendravo su Turkijos, Rumunijos komandų nariais Zoom platformoje: žaidė Kahoot, Mentimeter, Wordwall, kalbėjosi angliškai.