„Žemynos“ penktokai susirungė viktorinoje

Kovo 16 dieną, kuri Lietuvoje pažymima kaip Knygnešio diena, progimnazijos skaitykloje penktų klasių mokinių komandos susitiko pasivaržyti, kas turi daugiau lietuvių kalbos ir tautosakos žinių, kurie kūrybingesni, išradingesni ir drąsesni. Viktorina”Ką mums sako senolių išmintis?“ yra Lietuvių kalbos dienų renginių dalis. Jos metu mokiniai ne tik pasitikrino žinias, bet ir parodė išradingumą, kurdami ir pristatydami trumpą pasaką pagal duotą pradžią ir pabaigą bei pasakos veiksmus. Komanda nugalėtoja sudalyvavo akcijoje „Aklas pasimatymas su knyga“, tą dieną organizuotoje bibliotekos darbuotojų, ir gavo po knygą dovanų. Viktoriną organizavo lietuvių kalbos mokytoja Lina Žukauskienė, o nugalėjo 5a klasės komanda.