8 a klasės išvyka

Balandžio 15 d. 8a klasės mokiniai mokėsi ne mokykloje , o Vilniuje – dalyvavo neįprastoje interaktyvioje ekskursijoje „Pabėgimas iš Vilniaus geto“, sužinojo apie negirdėtą Vilniaus Didžiojo geto istoriją . Virtualus gidas Brainas privertė patreniruoti kojas ir pasukti galvas – reikėjo įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į klausimus ir tik tada – judėti į priekį – žingsnis po žingsnio, kol visi įveikė 2,5 kilometrų maršrutą ir pažino Vilniaus geto grindinį, kiemus, sienas. Mokiniai sužinojo kur Vilniuje buvo Vilniaus getas ir , kad tai vieta, kur II pasaulinio karo metais naciai buvo uždarę apie 40 tūkstančių žydų. Gyvi liko vos keli tūkstančiai, daugiausiai tie, kurie paspruko iš geto iki jo likvidavimo. 8a klasė taip pat pabėgo iš Vilniaus geto.