4c klasės kelionė į Kauną

Gruodžio 21d 4c klasė keliavo į Kauną. Pirmojoje edukacinėje veikloje „Kaip pasigaminti šokoladą?” išgirdo šokolado atsiradimo istoriją, matė, kaip gaminamos šokoladinės figūros, rankų darbo saldainiai. Pabuvo šokolado meistrais ir pasigamino savo šokoladinių saldainių. Mokiniams buvo labai saldžiai įdomu.
Apsilankė Kauno pilyje, grožėjosi Kauno miesto eglute, kuri mokinius pasitiko pasipuošusi baltomis plunksnomis.
Kitas išvykos tikslas buvo apžiūrėti po renovacijos atnaujintą Lietuvos zoologijos sodą ir jame gyvenančius gyvūnus.
Išvyką pabaigė „Jump Space” batutų erdvėje. Puikios sportinės nuotaikos vedini vaikai išbandė batutų platformas.
Išvykoje praleistas laikas neprailgo, visi grįžo su geromis emocijomis bei įspūdžių pilnomis akimis.