Kai mamai buvo tiek , kiek man dabar

Motinos dienos proga šeštokai gavo užduotį parašyti rašinį „Kai mamai buvo tiek , kiek man dabar“, jame aprašyti mamos paauglystės metus, pasidomėti, kaip ji tuo metu atrodė, ką veikė. Kad galėtų daugiau sužinoti apie mamos vaikystę, mokiniai paprašė mamų prisiminti jų mokyklinius metus, kartu pavartyti albumus. Šeštokams skirtas darbas patiko, ir todėl užduotį jie atliko gerai. Juk negali būti negerų rašinių, kai tie rašiniai apie mamą.
       Rašiniuose juntamas pasididžiavimas mama, susidomėjimas jos vaikyste, paauglyste. Vaikai džiaugiasi, kad daug kuo, ne tik veido bruožais, jie į savo mamą panašūs. Džiaugiasi, kad ją turi ir labai aiškiai pasako: „Šauni mano mama buvo, yra ir bus“.
        Nuotraukose šeštokų mamos, kai joms buvo tiek, kiek jų vaikams dabar.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Aušra Vaitkienė