7b klasės mokinių komanda dalyvavo iniciatyvos „Pamokos matuojasi Panevėžį” renginyje

Kovo 26 d. 7b klasės mokinių komanda Gabija Zelenauskaitė, Elif Tahtaci, Iveta Trimbelytė ir Milėja Rutkauskaitė dalyvavo iniciatyvos „Pamokos matuojasi Panevėžį” renginyje „Kulinarinė lyga 2024”. Renginį organizavo – Panevėžio švietimo centras ir UAB „Povydė“. Renginio partneris – Panevėžio miesto savivaldybė, VŠĮ Panevėžio mokymo centras. Renginio tikslas – sudominti mokinius ir skatinti juos rinktis verslo, maisto pramonės poreikius tenkinančias profesijas ir kurti karjerą Panevėžyje. Džiaugiamės įdomia patirtimi robotikos centre „Robolabas” ir puikiais prizais. Mokines lydėjo ir palaikė technologijų mokytoja Vilma Locnienė.