Kovo 7 dieną mokyklos bendruomenė paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais metais šventės kulminacija buvo Tomo Kontauto premijos įteikimas labai gerai ir gerai besimokantiems ir aktyviems mokiniams. 2023 metų premijos laimėtojai šie mokiniai : Airida Širvinskaitė 6a klasė, Deimantė Abraškevičiūtė 6c klasė, Gabija Zelenauskaitė 7b klasė, Gugytė Liucija 8a klasė, Aistė Židonytė 8a klasė, Domas Milaševičius 8b klasė, Adriana Masiliūnaitė 8c klasė. Taip pat buvo apdovanoti visų klasių pirmūnai ir raštingiausi mokyklos mokiniai ( jų buvo net 12). Pirmąsias vietas raštingiausio mokinio konkurse laimėjo – Ugnė Atkočiūnaitė, Airida Širvinskaitė, Delija Lesauskaitė, Domas Milaševičius. Sveikiname visus su šventėmis. Būkime aktyvūs ir pilietiški.