Istorijos galima mokytis visur

Istorinė Kovo 11-osios Seimo rūmų salė jau dešimtą kartą kovo 1-ąją pakvietė į „Istorijos žinovo“ konkursą. Dalyvius sveikino konkurso globėja Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė- Nielsen, VU rektorius, profesorius, istorikas Rimvydas Petrauskas. Edukacinę paskaitą apie šalies gynybą ir saugumą skaitė nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos I-ojo etapo nugalėtojas 8 b klasės mokinys Domas Milaševičius. Datos, tiek istorine, tiek politine prasme yra labai svarbios. Jos sutelkia, įkvepia, motyvuoja mokinius. Dalyvaujant tokiame konkurse taip pat galima mokytis istorijos. Dėkojame Domui už šaunų pasirodymą šiame konkurse, o konkurso organizatoriams LIMA , VU rektoriui už galimybę domėtis gyvąja istorija, sužinoti daug naujų, įdomių dalykų.