Paminėdami Gimtosios kalbos dieną, 5 – 8 klasių mokiniai dalyvavo eilėraščio konkurse „Dedikuojame eilėraštį gimtajai kalbai”

Vasario mėnesį, paminėdami Gimtosios kalbos dieną, 5 – 8 klasių mokiniai dalyvavo eilėraščio konkurse „Dedikuojame eilėraštį gimtajai kalbai”. Konkurso dalyvių skaičius buvo labai gausus. Komisija išrinko pačius nuoširdžiausius ir meniškiausius kūrybinius bandymus. Padėkos raštais buvo apdovanoti šie autoriai: penktokai Aras Bložė, Nedas Ranonis, Ema Samėnaitė, šeštokės Airida Širvinskaitė ir Urtė Kaulekytė, septintokės Iveta Trimbelytė ir Kamilė Džėjytė, aštuntokės Aistė Židonytė ir Paulina Juknaitė. Jaunieji poetinio žodžio kūrėjai skaitė savo eilėraščius, juose skambėjo meilė Lietuvai, gimtajam žodžiui, jį puoselėjantiems žmonėms.