„Lietuvos istorijos žinovas“ „Žemynos“ progimnazijoje

Valstybės atkūrimo dienos išvakarėse „Žemynos“ progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas 2024“. Šis, jau tradicija tapęs konkursas, skatina mokinius ieškoti atsakymų į klausimus, diskutuoti apie Lietuvos istoriją. Mokinio sėkmę konkurse lemia istorinių faktų išmanymas, ir gebėjimas panaudoti epochos kultūrinį kontekstą bei loginį mąstymą.
Džiaugiamės dalyvavusiais: Mantvidu Eiva, Goda Mikeliūnaite, Matu Pupšta, Airida Širvinskaite, Adrija Kavaliauske, Smilte Joneliūkštyte, Goda Šarkaite, Rugile Stipinaite, Eduardu Sergejevu, Vaidu Vertelka, Ema Petrauskaite, Aironu Atstupėnu, Vicentu Petru Stankevičiu, Domu Milaševičiumi, Paulina Juknaite, Adriana Masiliūnaite. Tikimės sėkmingo pasirodymo antrąjame ture, kuris vyks kovo 1 d. LR Seime.