Spalio 24 dienos rytą Panevėžio „Žemynos” progimnazijoje vyko tradicija tapęs sveikuoliškas rytmetis „JES” ( Jėga, energija, sveikata). Renginio tema – sveika dienos pradžia – daug energijos suteikiantys pusryčiai ir fizinis aktyvumas.
4 klasių mokiniai su mokytojomis Jūrate, Valentina ir Danute rinkosi į aktų salę su savo pusryčių dėžutėmis, atsinešė namuose nupieštas sveikos mitybos lėkštes, pristatė plakatus ir šūkius. Mokiniai diskutavo apie sveiką mitybą. Įvertinome vaikų pusryčių dėžutes, pasidžiaugėme, kad ketvirtokai pusryčiauja sveikai, valgo daug daržovių. Nepamiršome, kad rytą reikia pradėti stikline vandens.
Neužmiršome ir fizinio aktyvumo naudos. Ketvirtokai smagiai judėjo muzikos ritmu, o mokytojai džiaugėsi, kad rytmečio tikslas – kuo daugiau sužinoti apie sveikų pusryčių naudą – sėkmingai pasiektas, pasitelkus netradicinę veiklą ir erdvę.