Sveikiname 8 klasės mokinę IVETĄ GRAKAUSKAITĘ ir jos mokytoją Aušrą Vaitkienę, sėkmingai sudalyvavus tarptautiniame haiku konkurse „Kuo būti”. Sulaukta net 639 darbų iš 65 Lietuvos mokyklų, taip pat lituanistinių mokyklų Belgijoje, Norvegijoje, Vokietijoje. Konkurso tikslas – skatinti mokinius pažinti profesijas, kūrybiškai perteikti jų karjeros galimybes. Konkurso dalyviai japoniškais trieiliais atskleidė savo santykį su pasirinkta profesija. Kiekvienoje grupėje išrinkti 1-3 vietų laimėtojai ir skirtos nominacijos už teksto ir vaizdo dermę. Tokia nominacija skirta ir Ivetai Grakauskaitei.Džiaugiamės gražiu pasiekimu.