2c ir 3c klasių mokinių komandos dalyvavo eTwinning projekte „Learning English with activities and games”

2c ir 3c klasių mokinių komandos, vadovaujamos anglų k. mokytojų Astos Adomavičienės ir Astos Briedelės, dalyvavo eTwinning projekte „Learning English with activities and games „. Projektas vyko vasario – balandžio mėn. kartu su dviejų Turkijos mokyklų mokiniais. Mokiniai kūrė projekto logotipą, plakatą, pristatė savo pieštus pabaisiukus, patinkančius animacinių filmukų ar knygų veikėjus, žaislus, žaidė žaidimus. Mokiniai pagilino anglų kalbos žinias ir gebėjimus, atlikdami įvairias veiklas, susijusias su temomis: „Žaidimų aikštelėje”, „Kūno dalys”, „Gyvūnai”. 3 kartus bendravo su partnerių mokyklų komandų nariais Zoom platformoje: žaidė žaidimus Mentimeter, Wordwall, Baamboozle platformose,  bendravo angliškai.