„Žemynos” progimnazija paminėjo Lietuvos nepriklausomybės dieną

Džiaugsmingai progimnazijos bendruomenė pasitiko Netradicinio ugdymo „Mokyklos dieną”, kuri sutapo su Lietuvos nepriklausomybės diena. Nuo pat ryto šurmuliavo pasipuošę pradinių klasių mokiniai, kurie laisvės paukščiais puošė mokyklos erdves, dalyvavo šventiniame koncerte. 5 – 8 klasių aktyviausiems ir pilietiškiausiems moksleiviams iškilmingai buvo įteiktos Tomo Kontauto premijos. Nominuoti buvo net šeši ,,žemyniečiai”: Deimantė Zelenauskaitė, Augustė  Jakštaitė, Adriana Masiliūnaitė, Aistė Židonytė, Liucija Gugytė, Mindaugas Mikšionis. Buvo pagerbti ir raštingiausi mokyklos moksleiviai: Airida Širvinskaitė, Domas Milaševičius, Samanta Abariūtė, Liucija Gugytė, Gustas Petkevičius, Deimantė Zelenauskaitė. Nekantraudami visi laukė teatralizuotų kiekvienos klasės pasirodymų tema „Aukštaitijai – 700”. Mokiniai supažindino su šio regiono istorija, žymiais žmonėmis, dainomis, tautiniais kostiumais, tarmėmis, kulinariniu paveldu. Buvo įdomu stebėti mokinių pasirodymus ir pagilinti pilietiškumo ir etnokultūrines kompetencijas. Mokyklos direktorius  Vidmantas Vilutis pasveikino susirinkusius su šventėmis ir palinkėjo visiems kurti savo mokyklos tradicijas ir branginti laisvę.