Lietuvių kalbos mokytojos parengė stendą apie kuriančius mokinius ir jų kūrybą.

Lietuvių kalbos mokytojos antrame progimnazijos aukšte parengė stendą apie kuriančius mokinius ir jų kūrybą.

Mūsų mokykla jau dešimtus metus dalyvauja projekte „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS”. Tai unikalus projektas, kurio tikslas – pastebėti rašantį, iliustruojantį mokinį. Jį paskatinti, padrąsinti. Mokytoja Aušra Vaitkienė, pasidomėjusi kūrėjų istorijomis, suskaičiavo, kad per dešimtmetį vien tik mūsų mokyklos net 60 mokinių spausdino savo kūrybą „Jaunųjų kūrėjų almanache Nevėžis”. Kartą per mėnesį dienraštyje „Sekundė” jaunųjų literatų kūrybai buvo skiriamas atlankas „Nevėžis”, jis įkeliamas į internetinius portalus AINA, JP, platinamas partnerių svetainėse. Matyti savo spausdintą žodį, piešinį ar fotografiją leidiniuose yra didelė paskata jaunam žmogui kurti. Dėkojame kūrėjams ir jų mokytojoms Aušrai Vaitkienei, Daliai Liorančienei, Liudmilai Putauskienei. O vasario 25 dieną laukia šventė – jubiliejinio auksinio almanacho sutiktuvės.