Mokyklos bendruomenės žiniai Paskelbtas 5-8 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“

Tęsdami nacionalinio dailyraščio konkurso „Rašom!“ tradicijas, toliau puoselėjame ir skatiname dailiai rašančius mokinus.
     Džiugu, kad mokykloje yra daug dailiai rašančių mokinių. Šiemet savo rašto pavyzdžius pateikė per 40 mokinių. Puoselėti rašymą ranka elektronikos ir klaviatūrų amžiuje yra nepaprastai svarbu. Siekimas rašyti tvarkingai ugdo daugelį asmens charakterio bruožų: pastabumą, dėmesingumą, susikaupimą, tvarkingumą, estetinį skonį. Be to, ir mokytojams į rankas paimti dailiai parašytą darbą yra daug maloniau negu sunkiai įskaitomą.
     Dailyraščių pavyzdžiai yra mokyklos 2 aukšto fojė. Iki birželio 13 dienos visų prašome aktyviai balsuoti už labiausiai patikusį raštą.