Spalio 31 d – lapkričio 5d. įvyko „Žemynos“ progimnazijos vykdomo Erasmus+ projekto “Innovative Schools: Teaching & Learning in DIGITAL STEM LABS” susitikimas Retimne, Graikijoje. Jame dalyvavo „Žemynos“ progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis, matematikos mokytoja Daiva Čižienė, pradinių klasių mokytoja Vida Pučkienė bei projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Kristina Žiedelienė. Susitikimą organizavo Kretos Universitetas.
       Projekto dalyviai kartu su studentais Kretos Universiteto STEM laboratorijose, Retimno mokslo centre, atliko įvairius bandymus.
       Nutarta, kad kitas partnerių susitikimas įvyks kitų metų sausį Madride, Ispanijoje.