Gegužės 25 – 26 dienomis Panevėžio ,,Žemynos“ ir Beržų progimnazijų pedagogai dalyvavo nuotoliniame seminare ,,Pasidalytoji lyderystė mokykloje organizuojant STEAM ugdymą“. Seminaro programos autorius –  Dr. Aurimas M. JUOZAITIS

       Gegužės 25 – 26 dienomis Panevėžio ,,Žemynos“ ir Beržų progimnazijų pedagogai dalyvavo nuotoliniame seminare ,,Pasidalytoji lyderystė mokykloje organizuojant STEAM ugdymą“. Seminaro programos autorius –  Dr. Aurimas M. JUOZAITIS.
       Pasidalytoji lyderystė – tai besimokančios mokyklos požymis. Seminaro metu įsitikinome, kad veiksminga lyderystė mokyklose būtina.Šalia mokyklų vadovų lyderių sėkmingai gali dirbti ir mokytojai lyderiai, kurie asmeniniu pavyzdžiu skleidžia lyderystę ir tarp kitų mokyklos bendruomenės narių. Dirbdami grupėse mokytojai diskutavo, dalinosi savo įžvalgomis, kaip galima įgyti ir plėtoti lyderystę, kokios galimybės vertinti ir pripažinti lyderystės kompetenciją.Progimnazijų pedagogai dėkingi seminaro autoriui ir administracijai už galimybę įgyti reikalingų žinių.

       Panevėžio „Žemynos“progimnazijos mokytoja Liudmila Putauskienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.