Teisinių žinių konkursas „Temidė‘‘

Kovo 8 dieną Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas organizavo moksleiviams skirtą teisinių žinių konkurso „Temidė‘‘ I etapą – Protų mūšį. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę sistemą. Konkursas vyko nuotoliniu būdu. Jame varžėsi šešios komandos, sudarytos iš penkių ne jaunesnių nei 14 metų amžiaus mokinių. Komandos varžėsi protų mūšyje – sprendė 30 testinių klausimų. Mūsų mokyklai atstovavo 8 a klasės mokiniai: Gabrielė Andrijauskaitė, Austėja Gabrytė, Mikas Latvėnas, Saidas Starkus, Arnas Valickas. Komanda pirmame „Temidės‘‘ etape surinko 81 balą, laimėjo IV vietą. Daugiausiai protmūšyje balų surinko Arnas Valickas. Šis konkursas motyvuos moksleivius įgyti dar daugiau teisinių žinių ir paskatins elgtis ateityje atsakingai ir pilietiškai.

Istorijos mokytoja – metodininkė

Žana Staniulienė